Hernička pro nejmenší

Scházíme se každou středu v 9:30 hod. v zasedací místnosti OÚ Košice (1. patro).

Jak takové dopoledne v Herničce vypadá?

Vše záleží na dohodě mezi maminkami. Děti mají v herničce k dispozici spoustu hraček, které je lákají, jsou jiné, než ty co mají doma a tak si mohou nerušeně hrát.. Nebo si  společně můžeme zazpívat, zacvičit či říkat říkadla... Mezitím, co si děti samy hrají, máme my, maminky, prostor pro vzájemné popovídání si, předání si zkušeností a možná i chvilku oddychu od každodenních činností a starostí. Přibližně hodina a půl společně stráveného času je hezkým zpestřením týdne.

Hernička je zcela zdarma, avšak když některá z maminek občas zakoupí čaj, kávu, mléko do kávy, či něco dobrého pro děti, všechny nás mile potěší :-)

Níže je možné si přečíst obecná pravidla pro Herničku.

Pravidla hernicky.pdf (729344)

Posezení nad kronikou

Každý čtvrtek od 18:00 hod. se koná v zasedací místnosti OÚ čtení z kroniky Košic. Připomínají se významné události obce a jiné zajímavosti.

Všichni, kdo se zajímají o historii obce Košice, jsou srdečně vítáni!

Klubík Košice, z. s.

Košice 273
391 17 Košice

KLUBÍK PRO NEJMENŠÍ
Dobrá zpráva pro všechny, 21. 11. opět začínáme s Klubíkem. Budeme se scházet každou středu a to v 9:30 hod. na obecním úřadě! Těšíme se na vás !!!

Program na první polovinu roku 2019 zveřejníme do konce ledna.